Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017 r.”, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2017 r. w budynku WORD przy ul. Zakładowej 4b, 62-510 Koninie, I piętro, sala 128.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczenia usług przez polskie firmy na rynkach zagranicznych.
Podczas szkolenia zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz opodatkowania dochodów uzyskiwanych na rynkach zagranicznych.

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Ponadto, w dniu 8 czerwca 2017 r. w zakresie tematyki delegowania pracowników zaplanowane zostało BEZPŁATNE indywidualne doradztwo pełnione w formie dyżuru eksperckiego. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w doradztwie.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu i doradztwie jest wypełnienie i przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 1 czerwca 2017 i przesłanie na adres: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Pliki do pobrania:

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Agnieszka Dixa tel. 691 016 104