Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Budowanie i rozwój strategii eksportowej przedsiębiorstwa – aspekty praktyczne”, które odbędzie się w dniu 26 lutego 2018 r. w budynku WORD, sala 128.

Cel warsztatów:
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami strategii eksportowej jako elementu strategii rozwoju firmy, form ekspansji na rynki zagraniczne, narzędzi promocji eksportu oraz zagadnień podstawowych w zakresie umowy handlowej w obrocie międzynarodowym.

Dla kogo?
Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy planują lub prowadzą działalność eksportową oraz:

– mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego,
– działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Termin i miejsce szkolenia:

26.02.2018 r., budynek WORD, ul. Zakładowa 4b, 62-510 Konin

W razie pytań prosimy o kontakt: Agnieszka Dixa 691 016 104

W przypadku braku możliwości uczestnictwa w szkoleniu prosimy o informację najpóźniej 3 dni przed wydarzeniem.

Zapisy:
Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Pobierz:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY_EEN
Plan szkolenia – Strategia eksportowa Konin