W ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network (EEN) zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. „Ryzyko w transakcjach międzynarodowych”, które odbędzie się w dniu 30 października 2017 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Zakładowej 4, 62-510 Koninie, III piętro, sala 318.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aspektami praktycznymi ryzyka na płaszczyźnie kraju, branży i kontrahenta. Podczas szkolenia zostanie omówiona umowa w międzynarodowych transakcjach handlowych jako element ograniczający ryzyko handlowe a także zabezpieczenia płatności w transakcjach międzynarodowych.

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Ponadto, w dniu 31 października 2017 r. w zakresie tematyki ryzyka w transakcjach międzynarodowych zaplanowane zostało BEZPŁATNE indywidualne doradztwo pełnione w formie dyżuru eksperckiegoZ uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w doradztwie.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu i doradztwie jest wypełnienie i przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 26 października 2017 i przesłanie na adres: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Pliki do pobrania:

 W przypadku pytań prosimy o kontakt z kierownikiem projektu EEN Panią Agnieszką Dixa tel. 691 016 104,
e-mail: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl